1461867297 phone logo social media+34 931 990 369
flag-spain  flog-eng flag-france turkey German

1461867276 email mail envelope send message        gplus1461867303 online social media linked in1461867308 youtube online social mediainstagram

YENİ MAĞAZAMIZ: KİRALAMA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

Tüm takipçilerimize selamlar! Öncelikle bize duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz bağlılık için teşekkür etmek istedik. Sizler olmasaydınız, yolculuğumuza devam etmemiz, tasarımlarımızı ve donanımımızı araştırmamız, geliştirmemiz ve yaratmamız imkânsız olurdu.

Bir önceki bültenin muhteşem şekilde karşılanmasından ve satın alma opsiyonuyla kiralamanın daha da iyi karşılanmasından sonra artık nihai olarak şunu takdim edebiliriz:

Aicrov’da, müşterilerimize rakipsiz bir hizmet sağlamak ve üretiminizin asla durmaması ve hatta daha rekabetçi olması için tüm olası çözümleri sunmak için başka neler yapabileceğimizi uzun zamandır soruyoruz.

renting

Artık bizde var. Bizde eksik olan, müşterilerimizin üretim talebinin zirve yaptığı ve onların bu artan talebi karşılamak için gereken donanıma sahip olmadığı dönemlerde onlara yardımcı olma kabiliyetiydi.

Bu durumları düşündüğümüzde, müşterilerimizin belirli dönemlerde kiralayabilecekleri ve dolum için yeterli araçları olmadığı gerekçesiyle belirli talepleri reddetmek zorunda kalmayacakları SP1 makine yelpazesini oluşturduk, böylece Aicrov müşterilerine bu alternatifi sunarak bir kez daha iş dalında zirveye tırmandı.

Bu durumları hesaba katarak, kiralanabilecek bir SP1 makine yelpazesi oluşturduk, böylece müşterilerimiz bunları belirli dönemlerde kiralayabilirler ve talepleri karşılamaya yönelik araç eksikliği nedeniyle belirli talepleri ertelemek veya doğrudan reddetmek zorunda kalmazlar.

Böylelikle AiCrov, konu müşterilerine pratik ve karlı çözümler sunmak olunca bu alanda bir kez daha başı çeker.

SSS:

Kiralama hizmetimiz nasıl işler?

Makinelerimiz dört aya kadar kiralanabilir. Her şeyle biz ilgileneceğiz: nakliye, donanımın hizmete alınması, personel eğitimi… Sizin sadece üretiminizi devam ettirmekle ilgileneceğiz şekilde her şeyle biz ilgileniyoruz. Kiralama süresinin sona ermesinden sonra Aicrov donanımı tesislerinizden de alacaktır.

Edinmek için kiralama hizmetimiz nasıl işler?

Ekibimiz tarafından size ve işinizin ihtiyaçlarınıza en uygun formülü bulmak için bir çalışma yapılacaktır. Kira, 1 yıl olarak hesaplanır ancak 8 yıla kadar uzatılabilir. Sözleşme süresi dolduktan sonra müşteri, sözleşmeyi yenileme, makineyi tutma veya herhangi bir maliyet olmadan tüm donanımı iade etme konusunda karar vermelidir.

Bu hizmetten kimler yararlanabilir?

25L ila 1000L kapasiteli konteynırları doldurmak için bir gravimetrik dolum makinesine ihtiyaç duyan tüm şirketler.

Hangi ürünler uygundur?

Makinelerimiz, tüketici ürünlerinden, petrol, klor, kimyasallar, yağlayıcılar, köpürtme ürünleri, farmasötikler, korozif maddelere ve tutkallara kadar herhangi bir sıvı, macun kıvamlı, soğuk veya sıcak ürünü doldurabilir.

AiCROV - FİRMAMIZ

company
AiCROV paketleme , paletleme ve bakım süreçlerinin otomasyonu için ihtiyacından doğmuştur .

logos-web

We sale around the world
Istnbul Moscow London Paris Russia Saint Petersburg Athens Berlin Kiev Rome Bucharest Vienna Hamburg Belgrade Warsaw Kharkiv Munich Milan Prague Sofia Brussels Samara Kazan Cologne Senegal Cameroon Chad Comoros Djibouti Egypt Guinea Togo Gabon Ghana Guinea-Bissau Marocco Casablanca South Africa Ivori Coast Dammam Saudi Arabia United Arab Emirates Chile Santiago de Chile Perú Lima Israel Jordania Santo Domingo Kuala Lumpur Bogotá Mexico Buenos Aires United States
 
TÜM ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLER İÇİN DOLUM EKİPMANI
Ekipman, her çeşit konteynere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ise tesisat, piston, teneke kutu, bidon, varil şişesi ve potaları da içermektedir. Pek çok endüstri koluna hizmet edebilmekte ve bu sayede yiyecek ve içecek sektöründen ilaç sanayine pek çok alanda kullanılabilmektedir.
Yiyecek, içecek, kimyasal aşındırıcılar, klor, deniz yosunu, yapıştırıcılar dahil çok farklı cinste malzemeler için kullanılabilmektedirler. Ayrıca, bunlara yağlar, yanıcı malzemeler, yağl