1461867297 phone logo social media+34 931 990 369
flag-spain  flog-eng flag-france turkey German

1461867276 email mail envelope send message        gplus1461867303 online social media linked in1461867308 youtube online social media

AiCROV, konu büyük paletlenmiş konteynırları doldurmak olduğunda ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik ideal bir yarı otomatik dolum makinesini dikkatinize sunar. Gravimetrik ağırlık dolum sistemi sayesinde konteynır formatına bağlı olmaksızın tam hassasiyet gösterir. Tüm bu özellikleri ve yapısı, doğal olarak en sıkı verimlilik ve kalite standartlarını karşılar.

  • Motorize rulolu konveyör: Bakımı kolay elektrik motorları, IP65 entegre ışık hücresi, galvanize çelik makaralar.
  • Daha geniş hareket aralıklarına olanak veren üç hareket ekseni: X ekseni (180º serbest), Y ekseni (lineer), Z ekseni (yükseklik konumlandırması).
  • (Doldurulacak ürüne bağlı olarak farklılık gösterebilecek) dolum lansı, tamamen paslanmaz çelikten üretilen ve gerektiğinde hızlı kapama için emniyet tedbirleri (RD1215) içeren bir dolum ağzı ve dolum ağızlarının kolay değişimi için ağız ve aktüatör arasında bir sıkıştırma sistemi ve dolum grubunun temizlenmesine yönelik CIP sistemi içerir.
  • Dolum kolu, açma/kapama butonunu, durum LED'ini ve daha kolay ve daha emniyetli kullanım için acil durdurma butonunu içerir.
  • Elektro-pnömatik kontroller, özel duruma bağlı olarak makinenin iskeletine veya kontrol kabinine entegre edilebilir.

Örneğin: AiCROV SP1 modeli, saatte 55 - 65 200L kapasiteli varil doldurabilir.

44

AiCROV - FİRMAMIZ

company
AiCROV paketleme , paletleme ve bakım süreçlerinin otomasyonu için ihtiyacından doğmuştur .

logos-web

We sale around the world
Istnbul Moscow London Paris Russia Saint Petersburg Athens Berlin Kiev Rome Bucharest Vienna Hamburg Belgrade Warsaw Kharkiv Munich Milan Prague Sofia Brussels Samara Kazan Cologne Senegal Cameroon Chad Comoros Djibouti Egypt Guinea Togo Gabon Ghana Guinea-Bissau Marocco Casablanca South Africa Ivori Coast Dammam Saudi Arabia United Arab Emirates Chile Santiago de Chile Perú Lima Israel Jordania Santo Domingo Kuala Lumpur Bogotá Mexico Buenos Aires United States
 
TÜM ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLER İÇİN DOLUM EKİPMANI
Ekipman, her çeşit konteynere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ise tesisat, piston, teneke kutu, bidon, varil şişesi ve potaları da içermektedir. Pek çok endüstri koluna hizmet edebilmekte ve bu sayede yiyecek ve içecek sektöründen ilaç sanayine pek çok alanda kullanılabilmektedir.
Yiyecek, içecek, kimyasal aşındırıcılar, klor, deniz yosunu, yapıştırıcılar dahil çok farklı cinste malzemeler için kullanılabilmektedirler. Ayrıca, bunlara yağlar, yanıcı malzemeler, yağl