Değerlerimiz
1461867297 phone logo social media+34 977 20 63 91
flag-spain  flog-eng

1461866894 facebook online social media1461867303 online social media linked in1461867308 youtube online social mediainstagram

Tutku
Tutku yaşam için zevk içerir. Bir fark yaratmak için ilham verici karar. Gelişim. Doyumsuz bir değişim arzusu.
 
İnnovasyon
İnnovasyon, işleyişimizin değişmezidir. Her zaman daha iyi sonuçlara ulaşmak için değişik ve radikal fikirlerin arayışı içindeyiz.
 
Sorumluluk
Yaptığımız her işe özen gösteriyoruz. İnsanlarımız, onların mutluluğu ve gelişimi bizim için çok önemlidir. Müşterilerimiz ve onların başarıları da bizim için çok önemlidir. Üzerinde yaşadığımız ve çalıştığımız dünyamız bizim için önemlidir.
 
Hassasiyet
Her bir adımı ne kadar başarılı bir şekilde izlersek her bir sonuç o kadar iyi olacaktır. Bu nedenle, kalite bizim için üretim adımlarının her birinde en önemli faktördür.
 
Mükemmellik
Bir projeyi geliştirmek, mükemmelliğe ulaşmak. Tüm bunlar yaptığımız işe ve yaratmaya çalıştığımız geleceğe tutkuyla bağlanmamızı gerektirir.
 
Bu değerler, ancak iyi planlanmış bir yol haritası ile önerilebilir ve paylaşılabilir.
 
İstek varsa, mutlaka ona ulaşmak için bir yol bulunur.

AiCROV - FİRMAMIZ

company
AiCROV paketleme , paletleme ve bakım süreçlerinin otomasyonu için ihtiyacından doğmuştur .

logos-web

We sale around the world
Istnbul Moscow London Paris Russia Saint Petersburg Athens Berlin Kiev Rome Bucharest Vienna Hamburg Belgrade Warsaw Kharkiv Munich Milan Prague Sofia Brussels Samara Kazan Cologne Senegal Cameroon Chad Comoros Djibouti Egypt Guinea Togo Gabon Ghana Guinea-Bissau Marocco Casablanca South Africa Ivori Coast Dammam Saudi Arabia United Arab Emirates Chile Santiago de Chile Perú Lima Israel Jordania Santo Domingo Kuala Lumpur Bogotá Mexico Buenos Aires United States
 
TÜM ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLER İÇİN DOLUM EKİPMANI
Ekipman, her çeşit konteynere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ise tesisat, piston, teneke kutu, bidon, varil şişesi ve potaları da içermektedir. Pek çok endüstri koluna hizmet edebilmekte ve bu sayede yiyecek ve içecek sektöründen ilaç sanayine pek çok alanda kullanılabilmektedir.
Yiyecek, içecek, kimyasal aşındırıcılar, klor, deniz yosunu, yapıştırıcılar dahil çok farklı cinste malzemeler için kullanılabilmektedirler. Ayrıca, bunlara yağlar, yanıcı malzemeler, yağl