Eğitim
1461867297 phone logo social media+34 977 20 63 91
flag-spain  flog-eng
Müşterilerimizle birlikte hareket ederek donanımınızın verimliliğini sağlamayı hedefleriz.
Donanımlarımız bünyelerinde yüksek kaliteli kompenentler içermektedir. Bu nedenle donanımlarımızın nasıl çalıştıklarını, bunları nasıl kullanacağınızı, nasıl uygulayacağınızı ve diğer tüm imkânları verilecek eğitimlerle müşterilerimize aktarılarak verimli çalışma şartları sağlanır.
AiCROV bu nedenle bakım ekiplerine ve endüstriyel ekiplere eğitim kursları sunar. Bu kurslar, yüksek donanımlı ve onaylanmış eğitmenler tarafından verilirler.
Çalışanlarınız kendi donanımınızla, kendi ofisinizde ya da kendi tesislerinizde eğitim alabilirler.

AiCROV - FİRMAMIZ

company
AiCROV paketleme , paletleme ve bakım süreçlerinin otomasyonu için ihtiyacından doğmuştur .

logos-web

We sale around the world
Istnbul Moscow London Paris Russia Saint Petersburg Athens Berlin Kiev Rome Bucharest Vienna Hamburg Belgrade Warsaw Kharkiv Munich Milan Prague Sofia Brussels Samara Kazan Cologne Senegal Cameroon Chad Comoros Djibouti Egypt Guinea Togo Gabon Ghana Guinea-Bissau Marocco Casablanca South Africa Ivori Coast Dammam Saudi Arabia United Arab Emirates Chile Santiago de Chile Perú Lima Israel Jordania Santo Domingo Kuala Lumpur Bogotá Mexico Buenos Aires United States
 
TÜM ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLER İÇİN DOLUM EKİPMANI
Ekipman, her çeşit konteynere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ise tesisat, piston, teneke kutu, bidon, varil şişesi ve potaları da içermektedir. Pek çok endüstri koluna hizmet edebilmekte ve bu sayede yiyecek ve içecek sektöründen ilaç sanayine pek çok alanda kullanılabilmektedir.
Yiyecek, içecek, kimyasal aşındırıcılar, klor, deniz yosunu, yapıştırıcılar dahil çok farklı cinste malzemeler için kullanılabilmektedirler. Ayrıca, bunlara yağlar, yanıcı malzemeler, yağl

Suscribirse al boletín de noticias