Servicios financieros
1461867297 phone logo social media+34 977 20 63 91
flag-spain  flog-eng

AiCRov her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yeni yollarını arıyor. Ve böylece kiralama hizmetlerimizi, donanımımızı rahat bir ödeme planıyla satın alma şansı sunmak için oluşturduk.

Kimi hedef alır?

5L - 1100L kapasiteli konteynırlar için dolum donanımı satın almak, tesislerini büyütmek veya tesislerinde değişiklik yapmak, ek dolum donanımıyla üretimini artırmak ya da sadece donanımlarını yenilemek isteyen tüm şirketler için.

Süreç nasıl işler?

Üretiminize, tesislerine ve kullanılabilir alanına en uygun olan makineyi veya makineleri seçersiniz. AiCRov size en çok uyan donanımın hangileri olduğuna dair tavsiyede bulunabilmek için bir çalışma yapmanıza yardımcı olacaktır. Ardından adınıza bir bütçe ve aylık ödeme planı taslağı oluşturulacak, böylece donanımı rahat aylık ödemelerle satın alabileceksiniz.

Kiralama hizmetimiz neleri kapsar?

Her şeyi. Kiralama hizmetimiz, tüm planlanmış dönem boyunca nakliye, kurulum ve genel bakımı ve sigorta, operatör eğitimi ve düzenli revizyonları kapsar.

Ödeme hesaplaması

Tüm donanımın fiyatı hesaplanacaktır. Müşteri, depozito olarak ilk ödemeyi yapmak zorundadır; bu ödeme kira sözleşmesi sona erdiğinde tarafınıza iade edilecektir. Aylık ücretler kararlaştırılmış sözleşme süresine bağlı olarak hesaplanacaktır.

Donanım iktisabı

Sözleşme süresi sona erdiğinde, müşteri donanımı elinde tutmaya karar verirse, yalnızca donanımın kalan maliyetini ödeyerek ve başka bir sıkıntı yaşamadan bunu yapabilir.

Hangi ürünler uygundur?

Makinelerimiz, tüketici ürünlerinden, kimyasallara, yağlara, korozif maddelere ve tutkallara kadar her tür sıvı veya macun kıvamlı, sıcak veya soğuk ürünü doldurabilir.

AiCROV - FİRMAMIZ

company
AiCROV paketleme , paletleme ve bakım süreçlerinin otomasyonu için ihtiyacından doğmuştur .

logos-web

We sale around the world
Istnbul Moscow London Paris Russia Saint Petersburg Athens Berlin Kiev Rome Bucharest Vienna Hamburg Belgrade Warsaw Kharkiv Munich Milan Prague Sofia Brussels Samara Kazan Cologne Senegal Cameroon Chad Comoros Djibouti Egypt Guinea Togo Gabon Ghana Guinea-Bissau Marocco Casablanca South Africa Ivori Coast Dammam Saudi Arabia United Arab Emirates Chile Santiago de Chile Perú Lima Israel Jordania Santo Domingo Kuala Lumpur Bogotá Mexico Buenos Aires United States
 
TÜM ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLER İÇİN DOLUM EKİPMANI
Ekipman, her çeşit konteynere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ise tesisat, piston, teneke kutu, bidon, varil şişesi ve potaları da içermektedir. Pek çok endüstri koluna hizmet edebilmekte ve bu sayede yiyecek ve içecek sektöründen ilaç sanayine pek çok alanda kullanılabilmektedir.
Yiyecek, içecek, kimyasal aşındırıcılar, klor, deniz yosunu, yapıştırıcılar dahil çok farklı cinste malzemeler için kullanılabilmektedirler. Ayrıca, bunlara yağlar, yanıcı malzemeler, yağl

Suscribirse al boletín de noticias