Sıvı dolum makinaları ve ekipmanları
1461867297 phone logo social media+34 931 990 369
flag-spain  flog-eng flag-france turkey German

1461867276 email mail envelope send message        gplus1461867303 online social media linked in1461867308 youtube online social media

[widgetkit id=4] saatte 40 konteynırdan 4,000’den fazla konteynıra kadar sıvı dolum çözümleri.

Tasarım ve yapım politikamız, her şeyden önce sağlamlık, güvenilirlik ve kullanım kolaylığına odaklanarak her koşulda performans göstereceğine güvenilebilecek verimli ve dayanıklı donanım ortaya çıkarır.

İşletmeniz için duruma özel olarak önerebileceğimiz seçenekleri dikkatle, inceler, tasarlar ve planlarız, böylece üretim tesisinize ve bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Projelerimiz, üretiminizi olabildiğince verimli kılmak için, özel ihtiyaçlarınıza göre özel olarak yapılır.

Her tür sıvı dolum çözümünü sağlayabiliriz. Farklı büyüklükteki konteynırların ve farklı dolum oranlarının altında kalkabilmesi için donanımımızı değiştirebiliyoruz. Nitekim kişisel ihtiyaçlarınıza göre saatte 40 konteynırdan 4,000 konteynıra kadar her şeyi doldurabilir.

Tüm donanımımızın işe uygun olmasını sağladığımızdan eminiz. Hem arızalanması uzak bir ihtimal olacak hem de uzun süre dayanacak şekilde güvenilir ve sağlam olması için özenle tasarlanır.  Kullanımı kolay olacak şekilde de tasarlanır, yani personelin nasıl kullanılacağını bilmesini sağlamak için kapsamlı bir eğitime gerek olmayacaktır. Makine verimli olmak üzere de tasarlanır, yani elinizde çok iyi çalışacaktır.

Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun en iyi tasarıma ulaşmanızı sağlamak için donanımı tasarlarken kişisel ihtiyaçlarınızı dikkatle inceliyoruz. Her müşteriye bireysel olarak yaklaşıyor, böylece tam olarak neye ihtiyacı olduğunu tespit edebiliyor ve bulduğumuz çözümün onlara tamamen uygun olmasını sağlıyoruz. Yani, yalnızca iştigal ettiğiniz sıvıya uygun olmakla kalmayıp, aynı zamanda mevcut yerinize, çalışması gereken zaman cetveline ve bütçenize uygun olacağı anlamına gelir. Sizin ve şirketiniz için mükemmel çözümü sağlayacak size özel ürünü üretiyoruz. Diğer bir ifadeyle, sizin için mükemmel şekilde çalışan bir şey edineceksiniz, dolayısıyla işinizi halledebilmeniz için mümkün olan en verimli donanım olmalıdır.

Müşteri hizmetleri bizim için hayati öneme sahiptir, bu yüzden bütçenize uygun olabilecek en iyi çözümü size sağlamak, ardından kullanımı kolay, iyi çalışan ve uzun süre dayanan donanım parçaları yapmak için çok çalışıyoruz.  Dolayısıyla ihtiyaçlarınızı konuşmak için bize zaman ayırmanız zahmete değerdir. Sizin için neler yapabileceğimizi size haber verebilecek ve bütçenizi görüşebileceğiz. Ardından aramızda mükemmel çözümü bulabileceğiz.a doğrudan, profesyonel ve dürüst bir ilişkinin sürdürülmesidir.

AiCROV - FİRMAMIZ

company
AiCROV paketleme , paletleme ve bakım süreçlerinin otomasyonu için ihtiyacından doğmuştur .

logos-web

We sale around the world
Istnbul Moscow London Paris Russia Saint Petersburg Athens Berlin Kiev Rome Bucharest Vienna Hamburg Belgrade Warsaw Kharkiv Munich Milan Prague Sofia Brussels Samara Kazan Cologne Senegal Cameroon Chad Comoros Djibouti Egypt Guinea Togo Gabon Ghana Guinea-Bissau Marocco Casablanca South Africa Ivori Coast Dammam Saudi Arabia United Arab Emirates Chile Santiago de Chile Perú Lima Israel Jordania Santo Domingo Kuala Lumpur Bogotá Mexico Buenos Aires United States
 
TÜM ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLER İÇİN DOLUM EKİPMANI
Ekipman, her çeşit konteynere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ise tesisat, piston, teneke kutu, bidon, varil şişesi ve potaları da içermektedir. Pek çok endüstri koluna hizmet edebilmekte ve bu sayede yiyecek ve içecek sektöründen ilaç sanayine pek çok alanda kullanılabilmektedir.
Yiyecek, içecek, kimyasal aşındırıcılar, klor, deniz yosunu, yapıştırıcılar dahil çok farklı cinste malzemeler için kullanılabilmektedirler. Ayrıca, bunlara yağlar, yanıcı malzemeler, yağl